Rádi Vám poradíme

+420 487 873 275

info@sportpaudera.cz

MARKER BIG PICTURE AQUA + SURROUND MIRROR

916 Kč

757 Kč bez DPH

Kód 164454.47.01.3
Značka: MARKER
Počet kusů
Skladem: 1 kus

Lyžařské / snowboardové brýle.

Na stylu záleží! Nedůvěřivce si brýle Marker BIG PICTURE získají špičkovým a bezchybným zpracováním kombinovaným se stylovým vzhledem.

Rozměrné sférické zorníky DUAL BIO NOMIC s povrchem NMT charakterizuje ohromné zorné pole a díky němu pak na svahu vizuální podmínky odpovídající skutečně názvu „BIG PICTURE".

Rám SUPERFIT s nosní částí V-SPLIT se automaticky přizpůsobí tvaru tváře, což znamená, že brýle při každém nasazení pohodlně a spolehlivě padnou.

LARGE FIT - velká velikost rámu brýlí Marker Big Picture


NMT OPTIKA (TŘETÍ OČNÍ VÍČKO)

NMT optika je povrch extrémně odolný vůči poškrábání, který vždy zaručuje tu nejlepší možnou viditelnost. Zabraňuje ulpívání vody, mastnoty a prachu na brýlích a okamžitě z brýlí odplavuje vlhkost. Otisky prstů, prach ani pot tak nemají žádnou šanci se přichytit a velmi snadno se odstraňují.


DVOJITÝ BIONOMICKÝ SFÉRICKÝ ZORNÍK (DUAL BIONOMIC)

Dvojitá konstrukce špičkového zorníku s vnější částí extrémně odolnou vůči poškrábání a se 100% ochranou vůči záření UV A/B/C až do vlnové délky 400 nm. Nejmodernější vnitřní zorník je vyroben z acetyl celulózy s protizamlžovací a antirefl exní úpravou, které jsou zárukou dokonalé viditelnosti.


ODVĚTRÁVACÍ SYSTÉM MARKAIR VENT

Konstrukce brýlí a proudění vzduchu rámem umožňují dokonalé odvětrávání zorníku a ničím neomezované proudění vzduchu helmou. Vnitřní strana zorníku je tak stále suchá a nezamlžuje se. Prodyšná pěna umístěná za vstupními a výstupními otvory spolehlivě zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti.

Rám brýlí SUPERFIT

3-vrstvý pěnový materiál XDRY

45 mm pásek se silikonovým protiskluzovým povrchem

100% kompatibilní s helmou

TOPlist